Privatumo politika

 1. SĄVOKOS:
 2. Svetainė– Tripservicegroup  priklausanti internetinė svetainė , kurioje yra pateikiamos su kelionėmis bei laisvalaikiu susijusios įvairios Paslaugos. Internetinis svetainės adresai – www.kelionesiispanija.lt ir www.kelionesitenerife.lt
 3. Vartotojas– bet kuris apsilankęs Svetainėje asmuo (tiek fizinis asmuo, tiek juridinis asmuo);
 4. Paslaugos– Tripservicegroup  Svetainėje pateikiamos su kelionėmis bei laisvalaikiu susijusios  paslaugos, kurios gali būti nuolatos atnaujinamos, papildomos ar keičiamos Svetainėje, ir visada sąvoka Paslaugos apims visas tokias paslaugas, nurodytas Svetainėje;
 5. Partneriai– yra laikomi tokie juridiniai asmenys, su kuriais Tripservicegroup bendradarbiauja teikdamas Paslaugas Svetainėje;
 6. Slapukas– nedidelis failas, kuris siunčiamas į įrenginį, bet kuriam asmeniui besilankant Svetainėje;
 7. Naršyklė– yra programa, skirta atvaizduoti internetinius puslapius (tinklalapius) žiniatinklyje ar asmeniniame kompiuteryje;
 8. Asmens duomenys– bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant tokiais duomenimis kaip asmens kodas, vienas arba keli asmeniui būdingi fizinio, fiziologinio, psichologinio, ekonominio, kultūrinio ar socialinio pobūdžio požymiai;
 9. Asmens duomenų gavėjas– juridinis ar fizinis asmuo, kuriam teikiami asmens duomenys, įskaitant Partnerius;
 10. Privatumo politika– šis dokumentas, kuriame yra numatytos pagrindinės asmens duomenų ir kitos svarbios informacijos rinkimo, kaupimo, tvarkymo ir laikymo taisyklės, naudojantis Svetaine;
 11. Įstatymas– Valstybės, kurioje įregistruota Tripservicegroup vykdoma veikla, asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas;
 12. Bendrieji reikalavimai– Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos direktoriaus 2008 m. lapkričio 12d.  įsakymas Nr. 1T-17(1.12) „Dėl bendrųjų reikalavimų organizacinėms ir techninėms asmens duomenų saugumo priemonėms patvirtinimo“;
 13. Svetainės administratorius– už Svetainės administravimą atsakingas asmuo;
 14. IP adresas– Kiekvienam prie interneto prijungtam kompiuteriui priskirtas unikalus numeris, kuris žinomas kaip interneto protokolo (IP) adresas. Kadangi šie numeriai paprastai priskiriami pagal šalies blokus, IP adresas gali būti dažnai naudojamas šaliai, kurioje kompiuteris prijungiamas prie interneto, identifikuoti.
 15. BENDROSIOS NUOSTATOS
 16. Svetainės Privatumo politikoje yra numatytos pagrindinės Asmens duomenų ir kitos asmeniui svarbios informacijos rinkimo, kaupimo ir jų tvarkymo taisyklės Vartotojui naudojantis Svetaine, bei pateikiant arba užsakant Svetainėje teikiamas Paslaugas.
 17. Privatumo politika skirta apsaugoti ir ginti Svetainės Vartotojų asmens ir kitus duomenis nuo neteisėto naudojimo.
 18. Vartotojai laikomi susipažinę su šia Privatumo politika, kai užsisako atitinkamas Paslaugas sutinka su pateikta Privatumo politika. Su šiuo Svetainės dokumentu galite susipažinti , bet kuriuo metu Svetainėje, taip pat jį galite parsisiųsti ir atsispausdinti iš pačios Svetainės. Apie visus būsimus Privatumo politikos pasikeitimus ir/ar papildymus Vartotojai bus informuoti Svetainėje kai pirmą kartą po tokių pakeitimų užsisakys Paslaugas.
 19. Ši Privatumo politika taikoma visais atvejais, kai Tripservicegroup gauna Asmens duomenis dėl to, kad Vartotojas užsisako ir/ar įgyja per Svetainę Paslaugas. Vartotojai turėtų atkreipti dėmesį, kad jiems užsisakius Paslaugas, kurias teikia Tripservicegroup Partneriai, jų Asmens duomenų apsaugai papildomai gali būti taikomos Partnerių Privatumo politikos, už kurias Tripservicegroup neatsako. Taip pat informuojame, kad Svetainėje gali būti nuorodų į kitų fizinių asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius, ir kad Tripservicegroup nėra atsakingas už tokių interneto tinklalapių turinį ir/ar jų naudojamus privatumo politikos užtikrinimo metodus, todėl prieš pateikiant kokią nors informaciją apie save Vartotojas turėtų susipažinti su atitinkamo interneto tinklalapio taisyklėmis, privatumo politika ir kitais dokumentais.
 20.    Ši privatumo politika galioja ir taip pat yra taikoma ir  kituose  Tripservicegroup veiklos ir vartotojo komunikacijos procesuose, kaip bendravimas socialiniuose tinkluose Facebook ar Twitter, Instagran, Printerest .
 21. Ši privatumo politika taikoma nepriklausomai nuo to, kokiu įrenginiu naudojatės prisijungimui prie Tripservicegroup.com Svetainės – kompiuteriu, mobiliuoju telefonu, planšete ar kiti įrenginiu.

III. ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS IR SAUGOJIMAS

 1. Priklausomai nuo Vartotojo pateikiamų arba užsakomų konkrečių Paslaugų pobūdžio yra renkami ir saugomi šie Asmens duomenys – vardas, pavardė, kontaktiniai , mokėjimo kortelių arba banko sąskaitos duomenys.
 2. Svetainėje yra naudojami Slapukai. Slapukai tai nedidelis kiekis duomenų, kurį svetainė įdiegia vartotojo kompiuteryje. Slapukai yra reikalingi, nes interneto tinklalapiai neturi atminties. Vartotojui naršant po skirtingus interneto puslapius jis nebus atpažįstamas kaip tas pats vartotojas. Slapukai leidžia tinklalapiui atpažinti naudojamą naršyklę. Dėl šios priežasties pagrindinė slapukų paskirtis yra prisiminti pasirinktis (svetainės kalbą, valiutą ir kt.). Slapukai taip pat padeda atpažinti į tą patį tinklalapį sugrįžusį vartotoją.
 3. Tripservicegroup svetainėje naudojami tik analitiniai slapukai. Šio tipo slapukai naudojami siekiant geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine bei pagerinti svetainės darbą. Renkami duomenys apima vartotojų peržiūrėtus tinklalapius, iš kokių susijusių tinklalapių vartotojai atėjo į svetainę ar kur išėjo, naudojamos platformos tipą, datos ir laiko informaciją, paspaudimų skaičių, pelės judėjimą ir naršymo veiklą, raktinius žodžius ir kitą tekstą, renkamą naršant po svetainę .Analitiniai slapukai taip pat naudojami internetinėms reklamos kampanijoms, siekiant analizuoti vartotojų elgesį po to, kai jiems buvo parodyta internetinė reklama, įskaitant ir trečiųjų asmenų tinklalapiuose rodomas reklamas. Slapukų pagalba renkama tik anonimiška informacija ir jokie lankytojų ar vartotojų asmeniniai duomenys nėra kaupiami.
 4.  Slapukų įrašymų metu jokiems tretiems asmenims informacija nėra teikiama.
 5. Vartotojas išreiškia savo išankstinį laisvanorišką sutikimą leisti Tripservicegroup įrašyti slapukus spausdamas mygtuką „SUTINKU“ žemiau nurodytu būdu:„Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.”
 6. Naršyklės nustatymais jūs galite ištrinti arba blokuoti visus šiuos Slapukus, bet tokiu atveju dalis Svetainės neveiks.
 7.  ASMENS DUOMENŲ NAUDOJIMO TIKSLAI
 8. Tripservicegroup naudoja Asmens duomenis šiais tikslais:

1.1.  Svetainės Paslaugų užsakymo tikslais. Norėdami užsisakyti Svetainėje siūlomas Paslaugas Vartotojas turi pateikti Asmens duomenis tiek, kiek reikia konkrečioms Paslaugoms užsakyti.

1.2.  Efektyvaus su kelionėmis ir laisvalaikiu susijusių Paslaugų siūlomų Svetainėje teikimo tikslais.      Tripsrvicegroup rūpinasi, jog Svetainėje siūlomos Paslaugos, bei jų užsakymas būtų efektyvus, taip pat kad būtų galima išvengti asmens tapatybės vagystės atvejų.

1.3.  Norint užtikrinti nuolatinį Svetainės Paslaugų tobulinimą ir vystymą, bei pateikti Vartotojui kuo geresnius Paslaugų pasiūlymus Tripservicegroup turi teisę naudoti Asmens duomenis ir rinkodaros tikslais.

      Vartotojai užsakydami paslaugas , pažymi ,  kad yra susipažinę su šia Privatumo politika ( įskaitant taisykles ir sąlygas)  ir sutinka :

        – kad jo asmens duomenys (vardas, pavardė, adreasas, el. paštas, telefono numeris) būtų naudojami informavimui apie Triservicegroup paslaugas, jų siūlymui ir reklamavimui, informavimui apie naujienas, akcijas ir lojalumo programas, nuomonės apie paslaugų teikimo kokybę gavimui. Susisiekimo būdai: telefonu, SMS, el.paštu.

        – kad nurodantus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkys Tripservicegroup.

Vartotojas gali bet kada atšaukti šį savo sutikimą atsiųsdamas elektroninį laišką Svetainės administratoriui:   [email protected] arba gautame el. laiške atsisakyti šio tipo laiškų, paspaudęs gauto laiško apačioje esančią nuorodą.

 Visi asmens duomenys renkami tiesioginės rinkodaros ir kitais tikslais atitinka Įstatymo ir Bendrųjų reikalavimų nuostatas.

Administruodamas Svetainę ir diagnozuodamas galimus sutrikimus Svetainės administratorius gali naudoti Vartotojų ir/ar naudotojų IP adresus.

 1. PASKYROS
 2. Tripservicegroup Paskyros yra nuorodos tam tikruose internetiniuose puslapiuose, kuriuose gali būti talpinama ta pati informacija, kaip ir Svetainėje, nes Tripservicegroup yra tiek Svetainės, tiek Paskyrų valdytojas. Svetainės Paskyrų naudotojams taikoma to internetinio puslapio, kuriame yra Tripservicegroup Paskyra, Privatumo politika ir to puslapio taisyklės, taip pat ši Privatumo politika ir kitos Svetainėje publikuojamos Tripservicegroup.lt taikytinos taisyklės.
 3. Tripservicegroup turi Paskyras šiuose internetiniuose puslapiuose:

2.1.  Kelionės į Ispaniją (socialinis tinklas Facebook);

2.2.  Kelionės į Tenerifę Group (socialinis tinklas Facebook);

2.3.  Kelionės į Ispaniją (socialinis tinklas Instagram);

2.4.  Kelionės į Ispaniją (socialinis tinklas Twitter);

 1. ASMENS DUOMENŲ TEIKIMAS
 2. Tripservicegroup informuoja, jog neperduoda nei atlygintinai, nei neatlygintinai ar kitokiu būdu neatskleidžia Asmens duomenų tretiesiems asmenims esantiems tiek Europos Sąjungos šalyse ir kitose užsienio valstybėse, išskyrus žemiau nurodytus atvejus:

1.1.  jei yra Vartotojo sutikimas;

1.2.  teikiant Svetainėje siūlomas Paslaugas – Partneriams arba įgaliotiems tretiesiems asmenims, kurie tvarko Asmens duomenis Tripservicegroup pavedimu šioje Privatumo politikoje nurodytais tikslais, pavyzdžiui, mokėjimų atlikimas, Paslaugų užsakymas ir pan.;

1.3.  teisėsaugos institucijoms pagal Valstybės, kurioje registruota Tripservicegroup.com veikla, teisės aktų numatytą tvarką;

1.4.  jeigu būtina užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms arba būtina jas tirti.

 1. Užsakant Svetainėje siūlomas Paslaugas, priklausomai nuo konkrečių Paslaugų pobūdžio ir į kokią šalį ketinama vykti, Asmens duomenys gali būti teikiami į užsienio valstybes Paslaugų tiekėjams.
 2. Vartotojo Asmens duomenys yra teikiami į Europos Sąjungos valstybes nares ar į kitas užsienio valstybes pagal sąlygas  ir tvarką numatytą šioje Privatumo Politikoje.

VII. ASMENS DUOMENŲ KOREGAVIMAS, PAPILDYMAS IR IŠTRYNIMAS

 1.   Vartotojas suteikia teisę Tripservicegroup rinkti, valdyti, tvarkyti ir saugoti Vartotojo  Asmens duomenis tokia apimtimi ir tokiais tikslais, kaip numatyta Privatumo politikoje ir kituose Svetainės dokumentuose. Vartotojas turi teisę atšaukti savo leidimą Tripservicegroup rinkti, valdyti ir tvarkyti jo Asmens duomenis bet kuriuo metu, reikalauti nutraukti rinkti, tvarkyti ir valdyti jo Asmens duomenis, panaikinti Asmens duomenis bei panaikinti jo profilį.  Sutikimo rinkti, valdyti ir tvarkyti Vartotojo Asmens duomenis davimas ar atšaukimas galioja tik į priekį.  Tripservicegroup iš Vartotojo gavęs tokį pranešimą nedelsiant sustabdo to Asmens duomenų tvarkymą, tačiautai nereiškia, kad Tripservicegroup turi ištrinti/sunaikinti Asmens duomenis, jeigu turi pagrindą juos saugoti.
 2. Vartotojas turi teisę susipažinti su savo Asmens duomenimis. Siekdami sužinoti, kokius asmens duomenis Tripservicegroup surinko ir iš kokių šaltinių, kokiais tikslais jie tvarkomi, kokiems gavėjams jie teikiami ir buvo teikti, Vartotojas turi iš anksto kreiptis į Tripservicegroup el. pašto adresu:  [email protected] . Tripservicegroup.com įgyvendina Vartotojo teisę susipažinti su tvarkomais asmens duomenimis per 30 kalendorinių dienų nuo Vartotojo prašymo gavimo.
 3. Jeigu susipažinę su savo Asmens duomenimis Vartotojas nustato, kad Asmens duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs, turi teisę kreiptis Tripservicegroup elektroniniu pašto adresu prašydami ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius Asmens duomenis ir (arba) sustabdyti tokių Asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Asmens duomenys taisomi ir naikinami arba jų tvarkymo veiksmai sustabdomi pagal duomenų subjekto tapatybę ir jo Asmens duomenis patvirtinančius dokumentus. Tripservicegroup įgyvendina Vartotojo teisę sustabdyti asmens duomenų tvarkymą (arba asmens duomenis sunaikinti) per 5 darbo dienas nuo Vartotojo prašymo gavimo.
 4. Tripservicegroup Asmens duomenis saugo 5 (penkerius) metus nuo jų pateikimo, išskyrus, jei šioje Privatumo politikoje yra numatytas kitoks saugojimo terminas.
 5. Vartotojas iš anksto sutinka, kad jo duomenis Tripservicegroup.com turi teisę laikyti iki kol bus baigtas atsakingų institucijų tyrimas, jeigu jo duomenimis buvo pasinaudota vykdant neteisėtą veiką ar tapatybės vagystei ar kitam pažeidimui, dėl kurio buvo ar bus atliekamas atitinkamų teisėsaugos institucijų tyrimas, jeigu Tripservicegroup.com yra gavęs skundų, susijusių su atitinkamu Vartotoju, ar jeigu Tripservicegroup.com yra pastebėjęs atitinkamo Vartotojo padarytus Privatumo politikos ir/ar Svetainėje esančių taisyklių pažeidimus ar esant kitiems teisėtiems tikslams saugoti Asmens duomenis.

VIII. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

 1. Tripservicegroup užtikrina, jog Vartotojo pateikiami Asmens duomenys Svetainėje būtų apsaugoti nuo bet kokių neteisėtų veiksmų: neteisėto Asmens duomenų pakeitimo, atkleidimo ar sunaikinimo, asmens tapatybės vagystės, sukčiavimo bei Asmens duomenų apsaugos lygis atitiktų Valstybės kurioje registruota Tripservicegroup veikla teisės aktų reikalavimus.
 2. Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Svetainės Vartotojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.
 3. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
 4. Ši Privatumo politika galioja nuo 2019 m. birželio 01 dienos.  Apie visus būsimus Privatumo politikos pasikeitimus ir/ar papildymus Vartotojai bus informuoti Svetainėje kai pirmą kartą po tokių pakeitimų užsisakys Paslaugas.

Gaukite specialių pasiūlymų

Užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį

Naujienlaiškis