nuo €38,00/diena
Rezervuoti

BMW 318-AUTOMATIC

Neįvertinta

Nemokamas atšaukimas

Sumokėkite pasiimant

Neribotas kilometražas

Automobilio pristatymas

Apžvalga

Kaina dienai kaina priklauso nuo automobilio markės,  datos, nuomojamų dienų skaičiaus ir t.t… Tikslią kainą atsiųsime po jūsų rezervacijos formos pateikimo.

  • 5 sėdimos vietos
  • klimato kontrolė
  • 5 durys 
  • mechaninė pavarų dėžė,

Automobilio pasiėmimo / grąžinimo vieta TENERIFĖJE – PAGAL INDIVIDUALŲ SUSITARIMĄ

Automobilio nuoma ir rezervavimo taisyklės

Automobilio  rezervavimas ir rezervavimo patvirtinimas

Isšiuskite užklausos formą. Užklausoje įrašykite automobilio, kurį norite išsinuomoti markę, nuomos laikotarpį, automobilio pasiėmimo ir grąžinimo vietą.  Tuomet gausite  pasiūlymą su kainomis. Jei pasiūlymas tinkamas, norint parvirtinti rezervaciją, sumokamas rezervacijos mokestis, kuris yra nurodytas pasiūlyme. Sumokėjus rezervacijos mokestį, gausite rezervacijos patvirtinimą. 

Kainos 

Kainos gali skirtis  dėl specialių pasiūlymų, kurie vyksta per metus. 

Kas yra įtraukta į kainą

Į kainą įskaičiuota neribota rida, mokesčiai, draudimas ir, jei pageidaujama, automobilių sėdynės vaikams ir kūdikiams bei bagažo laikikliai. 

Kas nėra įtraukta į kainą

Į kainą neįeina benzinas ar dyzelinas. Jūs turite grąžinti automobilį tokiu pačiu degalų kiekiu, kuriuo jūs jį gavote.Jei taip nėra, bus sumokėta už trūkstamą degalų kiekį, pridėjus fiksuotą sumą už degalų papildymą.

Ar galiu pakeisti salą?

Automobiliai turi būti eksplotuojami tik toje pačioje saloje, kur jie buvo išnuomojami. Jei nuvykstate su nuomotu automobiliu į kitą salą, tai darote savo pačių rizika; mūsų draudimas to neapima, ir jūs turėsite padengti visas su bet kokiu incidentu susijusias išlaidas, įskaitant automobilio grąžinimą salą, kurioje buvo išnuomotas automobilis. 

Reikalavimai norint išsinuomoti automobilį

Reikalavimai automobiliui išsinuomoti: amžius nuo 21 metų amžiaus, galiojantis vairuotojo pažymėjimas, vairuotojo asmens dokumentas, patvirtinto užsakymo lapas, kurį gausite el.paštu patvirtinus automobilio rezervaciją.

Nuomos trukmė

Automobilis gali būti užsakytas bet kokiam laikui, pradedant nuo vienos valandos. Tačiau minimali sutarties trukmė yra viena diena ir maksimali suma vienam mėnesiui. Jei užsakote automobilį mažiau nei vieną dieną, mokestis imamas kaip už vieną dieną.

Minimalus amžius automobilio užsakymui?

Norėdami išsinuomoti automobilį, turite pasiekti 21 metų amžiaus. Jūs taip pat turite turėti Ispanijoje galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir ne mažiau kaip dviejų metų vairavimo patirtį. 

Mokėjimo forma

 Patvirtinus rezervaciją jus sumokate rezervacijos mokestį. o sumą už automobilio nuomą sumokate atsiimant automobilį nuomos punkte nurodytame rezervacijos patvirtinimo lape. Mokėjimas atliekamas GRYNAIS pasiimant automobilį, tai pat mokamas 300 eurų  užstatas (  franšizės mokestis ), kuris bus sugrąžinamas klientui (neįvykus įvykiui) grąžinant automobilį.

Mokesčiai

Mokesčiai yra įtraukti į užsakymą (IGIC / IVA (PVM) .

Automobilinės saugos  kedutės vaikams 

Šie papildomi priedai yra prieinami nemokamai, tik reikia užsakant automobilį papildomai užsakyti. Visi šie papildomi priedai yra patvirtinti ir todėl atitinka Europos saugos reikalavimus. 

Automobilio modelis

 Rezervuodami automobilį, stengiamės pateikti jums pageidaujamą modelį. Jei nėra tikslaus modelio, tą pačią kainą teikiame kitai iš tos pačios ar aukštesnės grupės

Draudimas

Į kainą įskaičiuoti draudžiamieji įvykiai: avarijos atveju ( franšizės mokestis 300 eurų paliekamas kaip užstatas pasiimant automobilį ), automobilių vagystės (TP), nelaimingų atsitikimų draudimas (PAI) ir žala trečiosioms šalims. Nedraudiminiai įvykiai: žalos ratams, padangoms ir dugnui; baudų, raktų praradimo ar sugadinimo, degalų papildymas netinkamu kuru; nelaimingi atsitikimai, susiję su aplaidumu, neapgalvotu vairavimu, alkoholio ar kitų narkotikų poveikiu. 

Konfidencialumas

Jūsų duomenys yra griežtai konfidencialūs ir jiems taikomos griežtos saugumo priemonės. Jie naudojami tik rezervuojant ir siekiant užtikrinti tinkamą dėmesį atvykimo metu. Jie jokiu būdu neperduodami trečiosioms šalims. 

Atšaukite užsakymą

Jei norite atšaukti rezervaciją, galite paskambinti mums numeriu +370-620-21857 arba išsiųsti pranešimąkeliones@tripservicegroup.com, nurodydami rezervacijos numerį, savo vardą ir pavardę, užsakymo datą. Visi šie duomenys yra būtini norint patvirtinti, kad atšaukiate užsakymą. 

Kiti klausimai

Jei čia neradote atsakymo į jūsų klausimus, prašome atsiųsti juos el. paštu : keliones@tripservicegroup.com

Rodyti daugiau

Automobilio privalumai

Created with Sketch. Automatinė pavarų dėžė
Created with Sketch. FM Radijas
Created with Sketch. Jutikliai
Klimato kontrolė
Created with Sketch. Oro pagalvės
Created with Sketch. Vairo Striprintuvas

Automobilio vieta

Atsiliepimai

0/5
Neįvertinta
Pagal 0 atsiliepimų
Puiku
0
Labai gerai
0
Vidutiniškai
0
Prastai
0
Siaubinga
0
Rodoma 1 - 0 iš 0

Parašyti atsiliepimą

Created with Sketch.
€38,00/diena

Organizatorius

trroup

Narys nuo 2019

Gaukite specialių pasiūlymų

Užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį

Naujienlaiškis