nuo $159,00
Rezervuoti

Programa “Atrask Tenerifę”

Created with Sketch. Tenerife, Spain
Neįvertinta
Created with Sketch.

Trukmė

4 dienos

Created with Sketch.

Kitos paslaugos tipas

Ypatinga kita paslauga

Created with Sketch.

Grupės dydis

Neribota

Created with Sketch.

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

SUTAUPYKITE pirkdami jau paruoštas programas (pirkdami turus bei bilietus į parkus atskirai sumokėsite daugiau).

PROGRAMOS  KAINA

 • 150 Eur/asmeniui
 • Vaikams iki 3 metų – NEMOKAMAI.
 • Vaikams nuo 4 iki 11 metų –  80Eur/asmeniui

Atraskite Tenerifės salą !!!

Diena. Pažintis su šiaurine salos dalimį.

Po pusryčių iš sutartos vietos jus paims autobusas.

Šio turo metu pabuvosite šiaurinėje salos dalyje, gėrėsitės Garačiko miestelio panorama. Apsilankysite Icod de los Vinos miestelyje . Šio miesto įžymybės – vaikščiojantis fikusas ir tūkstantmečius skaičiuojantis „Drakono“ medis (tai vienas seniausių medžių pasaulyje). Toliau vyksite La Orotava miestelį.  Čia pamatysime salos tradicinės architektūros pavyzdžiu laikoma Casa de los Balcones (namai su balkonais). La Orotava supa kalnai, kuriuose gausu pėsčiųjų takų – jais keliaujant atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Kelionę tęsime į Puerto de la Cruzą miestelį, kur turėsite laiko apsipirkti, pasivaikščioti po  promenadą.Grįždami  sustosime Candelaria  miestelyje, kur aplankysime Candeliarijos bazikliką Candelarijos bazilikos viduje – klasikinės freskos ir arkos. Lankytojai gali pamatyti nuostabias skulptūras ir vitražus.

Po intensyvios ir pilnos įspūdžių dienos autobusu grįšite į tą vietą iš kurios buvote paimti.

II Diena. Vandenynas  ir delfinai

Kelionė į vandenyną katamaranu pietvakarine Tenerifės salos pakrante. Šios idiliškos poilsio dienos metu Jūs galėsite įvertinti Kanarų salos gamtos grožį, taip pat susipažinti su delfinų, banginių, o jei pasiseks, ir vėžlių ar žuvų skraiduolių gyvenimu vandenyne.

 4,5 val. trukmės išvykos galėsite stebėti nuostabius įlankos vaizdus, kur įsikūręs piratų kaimelis Maska. Kaimelį supa didingos uolos, iškilusios net į 700 metrų aukštį.

Pietūs ir maudynės atvirame vandenyne pavers šią dieną nepakartojamą ir nepamirštamą.

III Diena. 

Autobusas jus pasiims užsakyme nurodytu laiku iš nurodytos vietos.

 Iš Tenerifės salos pietų vykstame į salos sostinę Santa Cruz. Atvykę į Santa Cruz turėsite laisvalaikį apsipirkti ir aplankyti pagrindines miesto aikštes kaip “Plaza de España” ir “Plaza de la Concepción”. Toliau vykstame į Tagananą pravažiuodami San Andres žvejybos kaimelį  ir Las Teresitas paplūdimį.

San Andrés – buvęs nedidelis žvejų kaimelis, nuo Santa Cruz nutolęs apie 7 km. Iki II Pasaulinio karo čia buvo galima patekti tik stačiais, uolose iškaltais, laiptais. Situacija kiek pasikeitė Tenerifėje nutiesus greitkelį. Tačiau ir šiandien, tai viena iš nedaugelio salos vietų, kur vis dar jaučiama kanarų idilė: siauros gatvelės, paprasti nameliai, mažos parduotuvėlės. Gyventojų kaime virš 4 tūkstančių. Dalis jų vis dar gyvena iš senojo amato – žvejybos. Las Teresitas – vienintelis šviesaus smėlio paplūdimys salos Šiaurėje ( supiltas iš smėlio atvežto iš Sachatos dykumos)

Taganana kaimelis, viena gražiausių salos vietų, kur galima pasimėgauti laukiniais peizažais, kuris vis dar išlaiko autentišką dvasią ir tipiškas Kanarų tradicijas. Čia jūs turėsite laiko pietums (neįskaičiuotas į kainą).

Vykstant  į La Laguna, pasigrožėsite  Las Mercedes miškais.  La Mercedes vienas iš aštuoniolikos kaimų San Cristobal de La Laguna savivaldybėje. La Laguna – jauniausias Tenerifės miestas amžiaus prasme.  San Cristóbal de La Laguna (toks yra pilnas miesto pavadinimas) anksčiau buvo Tenerifės sostinė. Vėliau ja tapo Santa Cruz. Šiandien šie abu miestai „susilieja“ ir sunku suprasti, kur vienas prasideda, o kitas baigiasi. Tačiau, priešingai nei Santa Cruz, La Laguna yra labai graži, ypatingai istorinis senamiestis su siauromis gatvelėmis, tipišku Kanarų stiliumi pastatytais namais ir jų mediniais balkonais, vidiniais kiemeliais, aikštėmis, bažnyčiomis. La Laguna yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Grįžtame į išvykimo vietą.

 IV Diena. Apsilankymas Loro parke

“Loro Parque” – visame pasaulyje žinomas ir vienas iš lankomiausių parkų. Tai tikra egzotinių augalų ir įvairiausios gyvūnijos pilna oazė. Čia vyksta orkų, delfinų ir jūrų liūtų pasirodymai, papūgų šou. Puikus jūrų muziejus, delfinariumas, krokodilų voljeras, įvairiaspalvių žuvų tvenkinys, orchidėjų sodas – tai tik nedidelė parko dalis. Barai ir restoranai suteiks Jums galimybę pailsėti ir pasistiprinti.

Vietoj Loro Parko galima rinktis ir kitus parkus:

 • Siam  Parka – vandens atrakcijonų parkas;
 • Jungl Park – zoologijos sodas;
 • Aqualand -vandens parkas.

KELIONĖS DATA

 • Priderinsime individualiai prie jūsų atostogų laiko,

MOKĖJIMO SĄLYGOS 

 • Rezervacijos mokestis mokamas per PayPal mokėjimo sistemą arba pavedimu už programos sudarymą ir rezervaciją pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą. Likusi suma mokama vietoje .

PAPILDOMOS SĄLYGOS

 • Min. keliautojų skaičius – 2 asmenys.

 

Informacija: Programos ” Atrask Tenerifę” eiga ir turinys gali kisti atsiželgiant į individualius jūsų šeimos poreikius, o dienos turai gali būti kas antrą dieną.

Pasirinkusiems šią programą atsiųsime adresus ir nuorodas:

 • apsipirkimo vietų;
 • ūkininkų turgaviečių;
 • rekomenduojamų restoranų (daugelį restoranų būtina išankstinė rezervacija, informuokite, kada norite rezervuoti ir mes tai padarysime už jus).

Beje, užsisakius bent vieną iš programų, konsultacija telefonu kainuos tik 15 €.

Rodyti daugiau

Svarbi informacija

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA / NEĮSKAIČIUOTA

 • Autobusu turų metu paėmimas iš nurodytos vietos ir parvežimas atgal;
 • Gido paslaugos ( anglų arba rusų kalbomis);
 • Pietūs ir gėrimai kelionės į vandenyną metu;
 • Įėjimo bilietai iš vieną iš pasirinktų parką.
 • Asmeninės išlaidos;
 • Maitinimas ir gėrimai nepažymėti programoje;
 • Nuvežimas iki pasirinkto parko;
 • Prireikus auklės paslaugos vaikams.

Kitos paslaugos vieta

Created with Sketch. Tenerife, Spain
Created with Sketch.
nuo $159,00

Organizatorius

Keliones i Tenerife

Narys nuo 2020

Jums gali patikti

Gaukite specialių pasiūlymų

Užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį

Naujienlaiškis