nuo €150,00
Rezervuoti

Programa šeimai

Created with Sketch. Tenerife, Spain
Neįvertinta
Created with Sketch.

Trukmė

5 dienos

Created with Sketch.

Kitos paslaugos tipas

Ypatinga kita paslauga

Created with Sketch.

Grupės dydis

Neribota

Created with Sketch.

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

SUTAUPYKITE pirkdami jau paruoštas programas (pirkdami turus bei bilietus į parkus atskirai sumokėsite daugiau).

PROGRAMOS ŠEIMAI KAINA

 • 150 Eur/asmeniui
 • Vaikams iki 3 metų – NEMOKAMAI.
 • Vaikams nuo 4 iki 11 metų – 85 Eur/asmeniui

Keliaujant su vaikais svarbiausia, jog programoje būtų veiklų tinkančių ir mažiesiems…

Jūsų mažieji  su  “Programa šeimai“ tikrai nenuobodžiaus. Kartu su jais patirsite daug smagių nuotykių bei pajusite pilną gamtos artumo ir  salos gyvenimą…

Atraskite Tenerifės salą su visa šeima!!!

I Diena. Pažintis su sala

Ši diena skirta pirmai pažinčiai su Tenerifės sala. Siūlome pasirinkti pusės dienos turą į Teidės nacionalinį parką arba apžvalginį visos dienos turą po Tenerifės salą.

Po pusryčių iš sutartos vietos jus paims autobusas.

Pasirinkus pusės dienos turą, aplankysite Teidės Nacionalinį parką ir Teidės ugnikalnį, kurio aukštis siekia 3718 metrus. Tai  yra ne tik pati aukščiausia Ispanijos viršūnė, bet ir visame Atlanto vandenyne. Šioje kelionėje susipažinsite su salos istorija, gamta, vietinių gyventojų papročiais bei tradicijomis.

Dienos turo metu pabuvosite šiaurinėje salos dalyje, gėrėsitės Garačiko miestelio panorama. Apsilankysite Icod de los Vinos miestelyje . Šio miesto įžymybės – vaikščiojantis fikusas ir tūkstantmečius skaičiuojantis „Drakono“ medis (tai vienas seniausių medžių pasaulyje). Toliau vyksite La Orotava miestelį.  Čia pamatysime salos tradicinės architektūros pavyzdžiu laikoma Casa de los Balcones (namai su balkonais). La Orotava supa kalnai, kuriuose gausu pėsčiųjų takų – jais keliaujant atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Kelionę tęsime į Puerto de la Cruzą miestelį, kur turėsite laiko apsipirkti, pasivaikščioti po promenadą. Grįždami sustosime Candelaria  miestelyje, kur aplankysime Candeliarijos bazikliką Candelarijos bazilikos viduje – klasikinės freskos ir arkos. Lankytojai gali pamatyti nuostabias skulptūras ir vitražus.

Po intensyvios ir pilnos įspūdžių dienos autobusu grįšite į tą vietą iš kurios buvote paimti.

II Diena. Šeimos diena

 Diena skirta jūsų šeimai. Mažiesiems labai patinka “Loro Parque ” parkas. “ Loro Parque” -visame pasaulyje žinomas parkas. Tai tikra egzotinių augalų ir įvairiausios gyvūnijos pilna oazė. Čia vyksta orkų, delfinų ir jūrų liūtų pasirodymai, papūgų šou. Puikus jūrų muziejus, delfinariumas, krokodilų voljeras, įvairiaspalvių žuvų tvenkinys, orchidėjų sodas – tai tik nedidelė parko dalis. Barai ir restoranai suteiks Jums galimybę pailsėti ir pasistiprinti.

III Diena. Vandenynas  ir delfinai

3 val. kelionė į vandenyną katamaranu pietvakarine Tenerifės salos pakrante. Šios idiliškos poilsio dienos metu Jūs galėsite įvertinti Kanarų salos gamtos grožį, taip pat susipažinti su delfinų, banginių, o jei pasiseks, ir vėžlių ar žuvų skraiduolių gyvenimu vandenyne.
Pasirinkę 4,5 val. trukmės išvyką galėsite stebėti nuostabius įlankos vaizdus, kur įsikūręs piratų kaimelis Maska. Kaimelį supa didingos uolos, iškilusios net į 700 metrų aukštį.

Pietūs ir maudynės atvirame vandenyne pavers šią dieną nepakartojamą ir nepamirštamą.

 IV Diena. Edukacinė programa.

Kokia gi kelionė be pažinties su vietiniais gyventojais ir jų gyvenimo būdu, tradicijomis ir maistu?.Ši kelionė skirta padėti jums stebėti ir suprasti kultūrinę, ekonominę, žemės ūkio vertę šioje Tenerifės pietinėje dalyje todėl iš ryto vyksite į vieną didžiausių bananų plantacijų. Ekskursijos po bananų plantaciją metu sužinosite apie bananu auginimą, paragausite čia auginamus bananus bei kitus čia auginamus vaisius.

Vietoj ekskursijos po bananų plantaciją galimą rinktis ekskursiją į unikalų rankų darbo lėlių muziejų, kuris įsikūręs senoviniame dvare.

 V Diena. Vandens parkas

Siamo vandens parkas – tikra atgaiva ir vaikams, ir suaugusiems!!! Siamo parke įrengtas balto smėlio dirbtinis paplūdimys, skalaujamas Atlanto vandenyno vandens. Jame veikia dirbtinė banga, kurios aukštis gali siekti net 3 metrus! Koks atrakcionų parkas be įvairių vandens nusileidimo trąsų, kurių čia tikrai netrūksta. Mažiesiems įrengta atskira zona. Siam parke galėsite pasimėgauti Tajų virtuvės patiekalais ar pasilepinti tailandietišku masažu.

Vaikai liks tikrai sužavėti šiuo vandens parku!

KELIONĖS DATA

 • Priderinsime individualiai prie jūsų atostogų laiko.

PROGRAMOS ŠEIMAI KAINA

 • 150 Eur/asmeniui
 • Vaikams iki 3 metų – NEMOKAMAI.
 • Vaikams nuo 4 iki 11 metų – 75 Eur/asmeniui

MOKĖJIMO SĄLYGOS 

 • Rezervacijos mokestis mokamas  per PayPal mokėjimo sistemą arba pavedimu už programos sudarymą ir rezervaciją pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą. Likusi suma mokama vietoje .
Informacija: Programos Šeimai eiga ir turinys gali kisti atsiželgiant į individualius jūsų šeimos poreikius, o dienos turai gali būti kas antrą dieną.

Pasirinkusiems šią programą atsiųsime adresus ir nuorodas:

 • apsipirkimo vietų Tenerifėje;
 • ūkininkų turgaviečių;
 • rekomenduojamų restoranų (daugelyje restoranų būtina išankstinė rezervacija, informuokite, kada norite rezervuoti ir mes tai padarysime už jus).

Beje, užsisakius bent vieną iš programų, konsultacija telefonu kainuos tik 15 €.

Rodyti daugiau

Svarbi informacija

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA / NEĮSKAIČIUOTA

 • Autobusu turų metu pėmimas iš nurodytos vietos ir parvežimas atgal;
 • Gido paslaugos ( anglų arba rusų kalbomis);
 • Pietūs ir gėrimai kelionės į vandenyną metu;
 • Įėjimo bilietai į abu parkus ( Twin bilietai).
 • Asmeninės išlaidos;
 • Maitinimas ir gėrimai nepažymėti programoje;
 • Prireikus auklės paslaugos vaikams.

Kitos paslaugos vieta

Created with Sketch. Tenerife, Spain
Created with Sketch.
nuo €150,00

Organizatorius

Keliones i Tenerife

Narys nuo 2020

Jums gali patikti

Gaukite specialių pasiūlymų

Užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį

Naujienlaiškis