DUK

Vartotojo registracija
Vartotojas gali registruotis svetainėje: a) spustelėdamas registraciją viršutiniame dešiniajame svetainės kampe ir užpildydamas reikiamus laukus įvesdamas el.pašto adresą ir slaptažodį; b) naudojantis „Facebook“ paskyra.
Užsakymas
Užsakymas atliekamas tada, kai klientas yra atlikęs žemiau aprašytose taisyklėse aprašytus veiksmus ir sumoka arba įsipareigoja sumokėti paslaugos kainą. Informacija apie užsakymas automatiškai išsiunčiamas paslaugų teikėjui nurodytu el.pašto adresu. Ką reikėtų padaryti prieš užsakant: 1*.Kelionesiispanija.lt svetainėje išsirinkite norimą paslaugą; 2*. Perskaitykite interneto svetainėje pateiktą informaciją apie konkrečią paslaugą; 3*. Nurodykite paslaugų, kurias norėtumėte įsigyti, skaičių, datą. 4*. Užpildę prašomą informaciją , paspauskite ant nuorodos REZERVUOTI. 5*.Toliau perskaitykite taisykles ir pažymėkite, kad su jomis sutinkate; 6*. Pasirinkite atsiskaitymo būdą, jei toks nurodytas ir apmokėkite nurodytą sumą. PASTABA: jei mokėjimo būdas yra nenurodytas, po nuorodos REZERVUOTI paspaudimo automatiškai yra patvirtinama jūsų rezervacija. Paslaugų tiekėjas automatiškai gauna pranešimą apie jūsų rezevaciją su jūsų kontaktais. Jus taip galite susisiekite su paslaugų tiekėjų ir pasitikslinkite ar jūsų užsakymas patvirtintas bei aptarkite apmokėjimo sąlygas. Su paslaugos tiekėju galite susiekti : per mūsų sistemą: paspaudę nuorodą SUSISIEKTI arba el. paštu arba telefonu.
Rezervacijos patvirtinimas pasirenkant apgyvendinimo paslaugas
Jei jus pasirinkote automatinę rezervaciją t.y paspaudėte mygtuką REZERVUOTI ir užpildėte rezervacijos formą, paslaugų tiekėjas automatiškai gaus pranešimą apie jūsų rezevaciją su jūsų kontaktais. Savo ruožtu ir jus galite susisiekite su paslaugų tiekėjų ir pasitikslinkite ar jūsų užsakymas patvirtintas, aptarti apmokėjimo sąlygas, bei užduoti jums rūpimus klausimus. Su paslaugos tiekėju galite susiekti : 1*- per mūsų sistemą: paspaudę nuorodą SUSISIEKTI 2* - el. paštu 3* - telefonu ( jei paslaugų teikėjas nurodo tokią galimybę). PASTABA:jei per 48 val. nuo rezervacijos pateikimo paslaugų tiekėjas su jumis nesusisiekė arba jums nepavyko susisiekti su paslaugų tiekėju, sistema praėjus 48 val. jūsų rezervaciją ANULIUOJA.
Informacija apie paslaugų tiekėją
Infomaciją apie paslaugų tiekėją rasite pasirinkę norimą paslaugą ir paspaudę ant paslaugų tiekėjo pavadinimo. Pvz: pasirenkant apgyvendinimo paslaugą, matote kad SAVININKAS yra Tripservicegroup, tuomet paspaudžiate užrašą Tripservisegroup ir pamatysite informaciją apie savininką, jo teikiamas paslaugas bei telefono numerį (jei paslaugų tiekėjas pageidaja, kad numeris būtų skelbiamas). Čia taip pat galite matyti ar paslaugų tiekėjas yra PATVIRTINTAS - t.y patvirtinti jo kontaktiniai duomenys bei asmens dokumentas.
Aptarnavimo kokybė
Kelionesiispanija.lt nenustato trečiųjų šalių teikiamų paslaugų kainų, kokybės ir kitų sąlygų. Paslaugų kokybę garantuoja konkretus paslaugų teikėjas. Esant nenumatytoms aplinkybėms, kai paslaugų teikėjas negali pasiūlyti klientui paslaugos, rezervacija gali būti atšaukta arba klientui gali būti pasiūlyta analogiška paslauga.
Informacijos teikimas
Prieš užsakant paslaugas vartotojui suteikiama informacija apie paslaugos kainą, mokėjimo tvarką, paslaugų atšaukimo ir išankstinio apmokėjimo taisykles. Esant poreikiui, klientas turi teisę susisiekti su paslaugos teikėju per svetainėje esančią sistemą, el.paštu ar nurodytu telefonu ir paprašyti papildomos informacijos.
Paslaugų kaina
Mūsų svetainėje kainos nurodytos eurais (€). Valiutos keitimo įrankis rodo apytikslę valiutą. Tai nėra visiškai tiksli ir informacija nėra atnaujinama realiuoju laiku. Paslaugų kainas nustato paslaugų teikėjai. Atminkite, kad užsakant tam tikras paslaugas (pvz., Apgyvendinimą) gali būti imami visi papildomi mokesčiai (pvz. valymas, užstatas, atšaukimas ir pan.) - apie tai informaciją rasite konkrečios paslaugos skelbime.
Mokėjimai
Mokėjimai, atsižvelgiant į kliento pasirinktą mokėjimo būdą, jei toks yra numatytas rezervuojant paslaugą, atliekami pervedant į internetinėje svetainėje nurodytą sąskaitą kelionesiispanija.lt arba trečiosios šalies, įgaliotos teikti mokėjimo paslaugas arba patnerių banko sąskaitą. Atskirų paslaugų mokėjimo sąlygas nustato paslaugų tiekėjas.
Kelionesiispanija.lt – tai trumpalaikės nuomos  ir kelionių paslaugų svetainė, kurioje skelbiasi tiesiogiai apgyvendinimo paslaugas teikiantys savininkai arba jų atstovai, kelionių paslaugų tiekėjai – siūlantys  paslaugas visoje Ispanijoje.

Gaukite specialių pasiūlymų

Užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį

Naujienlaiškis